Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


ALCUFER KUPA

2010.01.24

 

2010. január 23. /szombat/

Az "A" csoport mérkőzései, és eredményei:

 Csorna - Ekel (szlovák)

1 - 1 

 Lipót - Ekel

5 - 3 

 Öttevény - Csorna

2 - 3 

 Lipót - Csorna

4 - 2 

 Öttevény - Ekel

3 - 5 

 Lipót - Öttevény

3 - 2 

A csoport végeredménye:

1.

Lipót SE 

9 pont 

 2.

Ekel 

4 pont 

 3.

Csorna 

4 pont 

 4.

Öttevény 

0 pont 

A "B" csoport mérkőzései, eredményei:

Győrszemere - Koroncó

0 - 1

Ajka - Koroncó

5 - 2

MTE 1904 - Győrszemere

1 - 2

Ajka - Győrszemere

1 - 5

MTE 1904 - Koroncó SE

2 - 3

Ajka - MTE 1904

3 - 4

A csoport végeredménye:

1.

 Koroncó SE

6 pont

2.

 Győrszemere

6 pont

3.

 MTE 1904

3 pont

4.

 Ajka

3 pont

A "C" csoport mérkőzései, eredményei: 

 Ménfőcsanak - Lébény

1 - 2 

 Gyirmót - Lébény

7 - 1 

 Nyúl - Ménfőcsanak

5 - 1 

 Gyirmót - Ménfőcsanak

6 - 0 

 Nyúl - Lébény

1 - 2 

 Gyirmót - Nyúl

6 - 0 

A csoport végeredménye: 

 1.

Gyirmót 

9 pont 

 2.

Lébény 

6 pont 

 3.

Nyúl 

3 pont 

 4.

Ménfőcsanak

0 pont 

A "D" csoport mérkőzései, eredményei

 Jánossomorja - Abda

2 - 1 

 Győri ETO FC B - Abda

5 - 1 

 SVSE - Jánossomorja

0 - 2 

 Győri ETO FC B - Jánossomorja

3 - 3

 SVSE - Abda

3 - 1 

 Győri ETO FC B - SVSE

5 - 1

A csoport végeredménye:

 1.

 Győri ETO FC B

7 pont 

 2.

 Jánossomorja

7 pont

 3.

 SVSE

3 pont 

 4.

 Abda

0 pont 

 

 

2010. janukár 24. vasárnap

Az Alsóház mérkőzései

Zöld csoport:

  • - "A" csoport 3. helyezet - Csorna
  • - "A" csoport 4. helyezet - Öttevény
  • - "C" csoport 3. helyezet - Nyúl
  • - "C" csoport 4. helyezet - Ménfőcsanak
A csoport mérkőzései:

 9:00

Öttevény - Ménfőcsanak

 

 9:50

Csorna - Ménfőcsanak

3 - 0 

10:40

Öttevény - Nyúl

 3 - 1

11:30

Csorna - Nyúl

 3 - 3

 

 

Sárga csoport:

  • - "B" csoport 3. helyezet - MTE 1904
  • - "B" csoport 4. helyezet - Ajka
  • - "D" csoport 3. helyezet - SVSE
  • - "D" csoport 4. helyezet - Abda

 

9:50

Ajka - Abda

 

10:15

MTE 1904 - Abda

 2 - 0

11:05

Ajka  - SVSE

 

11:55

MTE 1904 - SVSE 

 3 - 2

Az ALSÓHÁZ döntői:

 15 - 16. helyért

Abda. - Ménfőcsanak

 1 - 5

 13 - 14. helyért

FC Ajka - Nyúl

 4 - 0

 11 - 12. helyért

SVSE-GYSEV - Öttevény*

3 - 2 

 9 - 10. helyért

MTE 1904- Csorna SE

 0 - 2

 Az SVSE - Öttevény mérkőzés a rendes játékidőben 2 - 2 lett, így büntetők döntöttek, melyet a soproni gárda nyert.

 

A Felsőház mérkőzései:

 

Kék csoport

  • "A" csoport 1. helyezet - Lipót
  • "A" csoport 2. helyezet - Ekel
  • "C" csoport 1. helyezet - Gyirmót SE
  • "C" csoport 2. helyezet - Lébény SE

 A csoport mérkőzései:

 14:00 Ekel - Lébény   
 14:50 Lipót - Lébény   
 15:40 Ekel - Gyirmót SE   
 16:30 Lipót - Gyirmót SE   

Piros csoport:

  • "B" csoport 1. helyezet - Koroncó
  • "B" csoport 2. helyezet - Győrszemere
  • "D" csoport 1. helyezet - Győri ETO FC B
  • "D" csoport 2. helyezet - Jánossomorja

A csoport mérkőzései:

 14:25 Győrszemere - Jánossomorja   
 15:15 Koroncó - Jánossomorja   
 16:05 Győrszermere - Győri ETO FC B   
 16:55 Koroncó - Győri ETO FC B   

A FELSŐHÁZ döntői:

 7 - 8. helyért

17:20 

Piros csoport 4. - Kék csoport 4.   

 5 - 6. helyért

17:45 

Piros csoport 3. - Kék csoport 3.   

 3 - 4. helyért

18:10 

Piros csoport 2. - Kék csoport 2.   

 DÖNTŐ

18:35 

Piros csoport 1. - Kék csoport 1.  

A 2010. ÉVI ALCUFER - KUPA VÉGEREDMÉNYE, KÜLÖNDÍJASAI:

 1.

 

 2.

 

 3.

 

 4.

 

 5.

 

 6.

 

 7.

 

 8

 

 9.

 CSORNA SE

 10.

 MTE 1904

 11,

 SVSE-GYSEV

 12.

 ÖTTEVÉNY

 13.

 FC AJKA

 14.

 NYÚL

 15.

 MÉNFŐCSANAK

 16.

 ABDA

 Különdíjasok:

legsportszerűbb csapat  
legjobb góllövő  
legjobb mezőnyjátékos  
torna felfedezettje  
legjobb kapus  

 

 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.